Samonosné posuvné brány Goudla & syn

  • Za Humny 1352/32

    Opava-Kateřinky

  • Email

    godulaasyn@gmail.com


K

do z nás by si nepřál bezúdržbový plot – tedy plot, o který nebudeme muset pečovat, ale na druhou stranu bude kvalitní, odolný, pevný, a navíc bude dobře vypadat. Pro mnohé je to bláhové, nicméně se jedná o realitu. Tyto ploty se vyrábí většinou z recyklátu – tedy z recyklovaného plastu. Jejich bezúdržbovou spočívá v tom, že je potřeba pouze plot opláchnout vodou – díky tomu se snadno zbavíte všech nečistot a usazenin, které se po čase na samotném plotě nastřádají. Rozhodně zapomeňte na pravidelné nátěry. To je s ploty vyrobené z recyklátu minulost.

Plot nemusí mít jednu barvu a jedno provedení

Pokud vybíráte plot z recyklátu, nemusíte se bát, že budete vybírat u jednoho tvaru a jedné barvy – díky stálosti materiálu a jeho následným úpravám si můžete vybírat z celé škály provedení, ale také barevných odstínů – některé odstíny velmi blízce připomínají dřevo.

Díky tomu můžete mít plot vyrobený z šetrného, odolného, a hlavně bezúdržbového materiálu, který vypadá jako klasické dřevěné pláňky. Dále je i samotná instalace velmi jednoduchá, a to hlavně díky tomu, že samotné pole plotu jsou velmi lehké a na ovladatelnost snadné.

Plastové ploty jsou vyráběny z šetrných materiálů, které jsou recyklátem například z tříděných PET lahví – tedy pokud si zvolíte jako oplocení svého pozemku právě tuto variantu, rozhodně cenově ani funkčně neprohloupíte a nebudete nikterak strádat. Jedná se o velmi pevný, stálý a také pružný materiál, který vydrží celou řadu let a na údržbu je ideální pro toho, kdo nemá čas se o plot každý měsíc starat. Jednoduše ho jednou za čas. Ošetříte čistou vodou, nebo v tom lepším případě wapkou a dále nic neřešíte.