| Godula Lukáš

Poměrně často dostáváme dotazy ohledně toho, co vše jsme schopni zajistit a udělat. Prací je poměrně hodně a některé na sebe krásně navazují. Proto se nás nebojte oslovit například i při tvorbě pergol, markýz a spousty dalšího, což Vám popíšeme níže. Jedná se o veškeré práce, které umíme buď zajistit pomocí vlastních sil, nebo doporučit profesionály z našeho okolí.

Co jsme schopni zajistit a realizovat?

Sekční garážová vrata:

Velmi oblíbený a často používaný systém pro garáže. Ekonomicky nenáročný, efektivní, rychlý, a hlavně tichý systém, který můžeme s klidným svědomím doporučit a instalovat i Vám.

Posuvné brány a branky:

Pokud hledáte ideální možnost posuvné brány k vjezdu u Vašeho domu, nechejte si poradit od odborníků, kteří mají více jak 18 let zkušeností. Posuvné brány a branky rádi zrealizujeme a ukážeme.

Křídlové brány

Zapomeňte na stará křídlová vrata, která měl na garáži Váš dědeček – dnešní moderní a praktické křídlové vrata mají moderní design, skvěle se ovládají a mají skvělé vlastnosti pro běžné používání.

Předokenní rolety:

Předokenní rolety jsou v dnešní době nejpoužívanější stínící systémy, které si do svého bytu, ale i domu můžete pořídit. Jedná se o praktické a jednoduché řešení, které si zamilujete.

Rolovací vrata:

Díky rolovacím vratům. u vjezdu do Vaší garáže získáte skvělý prostor u stropu celé místnosti a nebudete řešit nepříjemnou a dlouho instalaci, která je náročnější a hlavně nepraktická.

Ploty:

Potřebujete oplotit Váš pozemek, a to jak obyčejným pletivem, ale i krásným v vzhledným plotem v přední části domu? Stačí nám zavolat a domluvit se na realizaci.

Markýzy:

Hledáte na svoji terasu vhodnou markýzu a nechcete využívat služby supermarketů? Stačí si vybrat vhodné řešení a realizaci přenechat na našich bohatých zkušenostech.

Pergoly:

Ke každému domku patří bezesporu pergola – letní grilovačky, bazén, pohoda a užívání si léta. Nechte to na profesionálech a vy si užívejte. Postavíme Vám pergolu podle Vašich přání a potřeb.

Terasy:

Terasa má mnoho tváří a podob. Její realizace má neskutečně velké množství uchopení – rádi svým zákazníkům nasloucháme a plníme jejich sny, přání a potřeby. Kontaktujte nás!

Závory:

Potřebujete realizovat závory u vjezdu k Vaší firmě a do jejího areálu? Pokud ano, poradíme si i s tímto a velmi rádi Vám připravíme celý areál včetně označení a dalších přání, které budete mít.

Výjezdové sloupky:

Sloupky, které nám pomáhají na parkovištích v orientaci, umístění vozidel a celkově nás navádějí – i s tímto si hlavě poradíme a pomůžeme Vám zkrášlit celý Váš areál k Vaší spokojenosti.

a další dle přání zákazníka:

Jsme na trhu více jak 18 let a za sebou máme stovky spokojených zákazníků – to je naše nejlepší vizitka, která mluví za vše. Na naše služby se můžete spolehnout a jsme zárukou spokojenosti!