Garážová vrata Godula a syn

Garážová vrata

Garážová vrata jsou důležitým prvkem každého domu s garáží. Existují různé typy garážových vrat, z nichž každý má své vlastnosti a výhody.
Sekční garážová vrata jsou nejrozšířenějším typem garážových vrat a jsou vhodná pro většinu garáží. Jsou vyrobeny z horizontálních panelů, které se při otevírání sklápějí do vodorovné polohy.
Rolovací garážová vrata jsou vhodná pro garáže s omezeným prostorem a nevyžadují mnoho místa pro otevírání. Jsou vyrobeny z jednoho kusu lamel, které se při otevírání vinou nahoru.
Křídlová garážová vrata jsou vhodná pro garáže s dostatkem prostoru. Jsou vyrobeny z dvojice dveří, které se otevírají jako křídla.
Průmyslová garážová vrata jsou vhodná pro průmyslové objekty a sklady. Jsou vyrobeny z pevných materiálů a jsou velmi odolná proti vnějším vlivům.
Při výběru garážových vrat je důležité zvážit Vaše preference a potřeby, aby byla garážová vrata co nejvíce přizpůsobena Vašim požadavkům.

Garážová vrata Godula a syn

Vyberte si z nabídky kvalitních garážových vrat

Průmyslová vrata

Více

Rolovací vrata

Více

Sekční vrata

Více

Křídlová vrata

Více

Nezávazná objednávka
GAŘÁZOVÝCH
VRAT

Máte-li zájem o nový plot, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení.

Ploty

Oplotíme, co se dá! Zrealizujeme oplocení malého domku či velké zahrady...

Více

Posuvné brány

Hledáte ideální vstup na Váš dvůr? Posuvné brány a branky jsou ta nejlepší možnost...

Více

Garážová vrata

Tento typ garážových vrat má celou řadu možností, vylepšení a v první řadě se jedná ...

Více

Závory

Jestliže potřebujete uzavřít parkoviště a je jedno jestli u firmy nebo u jiného objektu...

Více