Samonosné posuvné brány Goudla & syn

 • Za Humny 1352/32

  Opava-Kateřinky

 • Email

  godulaasyn@gmail.comP

Pořízení plotu k rodinnému domu je velmi důležité rozhodnutí, jelikož se jedná o vstupní bránu, která je každému na očích. Každý, kdo jde okolo, soused nebo jenom náhodný kolemjdoucí si jako první všimne Vaší brány a branky. A ostatně – vy ji budete každý den několikrát také potkávat. Proto je důležité při výběru dbát na všechny aspekty, nechat si poradit a vybrat tu nejlepší možnost, a to jak vzhledově, ale na druhou stranu také funkčně.

Kované brány jsou montovány ve čtyřech provedeních a to:

 • 1

  Otočná brána dvoukřídlá;

 • 2

  Otočná brána jednokřídlá;

 • 3

  Posuvná samonosná vjezdová brána;

 • 4

  Posuvná brána po kolejnici.

I my jsme schopni nabídnout všechny tyto čtyři možnosti, díky kterém si vybere zcela jistě každý zákazník. Další parametry a celkový vhled brány je pouze a jenom na Vás. I když se jedná o kované brány, tedy velmi pevné, odolné a těžké brány – je možnost si vybrat provedení a design podle svých představ. Každá zakázka je zpracovávána na míru zákazníkům a díky tomu jsme schopni nabídnout velmi rozmanitý sortiment a celkovou realizaci přímo u Vás. Záleží nám na každém našem výsledku, proto Vás rádi vyslechneme, poradíme funkční možnosti, ale také společnými silami najdeme to nejlepší možné řešení pro Vaše potřeby. Záleží nám na tom, abyste s našim výsledkem byli spokojení!

Jaké jsou výhody kovaných bran?

Jestliže stojíte před otázkou výběru vhodné brány a branky, tedy vstupního portálu k Vašemu domu, je zde na místě otázka se nad celou věcí do detailu zamyslet, vyhodnotit všechny možné aspekty, a hlavně vybrat tu nejlepší možnou variantu, se kterou budete dalších několik desítek let spokojeni. Kované brány v sobě skrývají hlavně samá pozitiva, která si zde ukážeme a detailněji popíšeme. Hlavní výhodou je jejich pevnost a odolnost, na kterou si velmi rychle zvyknete a budete nakonec rádi, že jste z nepřeberného množství možností vybrali právě kovanou brány. Díky originálnímu designu zapomenete na nevýrazné brány a branky, které jsou z dřeva nebo snad plastu. Obojí vypadá funkčně, mnohdy i hezky, ale za pár let budete muset řešit výměnu latěk nebo popraskaného plastu – to zrovna není věc, kterou chce člověk jednou za tři roky řešit, že? Proto je vhodné investovat do něčeho pevnějších, kvalitnějšího, odolnějšího, ale hlavně ve většině případů i bezúdržbového a designově dokonale vypadajících. Přesně takové jsou kované brány.

Nezávazná objednávka kované brány