Kované brány

Kované brány

Pořízení plotu k rodinnému domu je velmi důležité rozhodnutí, jelikož se jedná o vstupní bránu, která je každému na očích. Každý, kdo jde okolo, soused nebo jenom náhodný kolemjdoucí si jako první všimne Vaší brány a branky. A ostatně – vy ji budete každý den několikrát také potkávat. Proto je důležité při výběru dbát na všechny aspekty, nechat si poradit a vybrat tu nejlepší možnost, a to jak vzhledově, ale na druhou stranu také funkčně.
Kované a vlastně všeobecně všechny brány jsou většinou montovány ve čtyřech provedeních a to:

1Otočná brána dvoukřídlá

2Otočná brána jednokřídlá

3Posuvná samonosná vjezdová brána

4Posuvná brána po kolejnici

I my jsme schopni nabídnout všechny tyto čtyři možnosti, díky kterém si vybere zcela jistě každý zákazník. Další parametry a celkový vhled brány je pouze a jenom na Vás. I když se jedná o kované brány, tedy velmi pevné, odolné a těžké brány – je možnost si vybrat provedení a design podle svých představ.
Každá zakázka je zpracovávána na míru zákazníkům a díky tomu jsme schopni nabídnout velmi rozmanitý sortiment a celkovou realizaci přímo u Vás. Záleží nám na každém našem výsledku, proto Vás rádi vyslechneme, poradíme funkční možnosti, ale také společnými silami najdeme to nejlepší možné řešení pro Vaše potřeby.
Záleží nám na tom, abyste s našim výsledkem byli spokojení!

Jaké jsou výhody kovaných bran?


Jestliže stojíte před otázkou výběru vhodné brány a branky, tedy vstupního portálu k Vašemu domu, je zde na místě otázka se nad celou věcí do detailu zamyslet, vyhodnotit všechny možné aspekty, a hlavně vybrat tu nejlepší možnou variantu, se kterou budete dalších několik desítek let spokojeni.
Kované brány v sobě skrývají hlavně samá pozitiva, která si zde ukážeme a detailněji popíšeme. Hlavní výhodou je jejich pevnost a odolnost, na kterou si velmi rychle zvyknete a budete nakonec rádi, že jste z nepřeberného množství možností vybrali právě kovanou brány.
Díky originálnímu designu zapomenete na nevýrazné brány a branky, které jsou z dřeva nebo snad plastu. Obojí vypadá funkčně, mnohdy i hezky, ale za pár let budete muset řešit výměnu latěk nebo popraskaného plastu – to zrovna není věc, kterou chce člověk jednou za tři roky řešit, že?
Proto je vhodné investovat do něčeho pevnějších, kvalitnějšího, odolnějšího, ale hlavně ve většině případů i bezúdržbového a designově dokonale vypadajících. Přesně takové jsou kované brány.


1. Dlouhá životnost

Když už se pro něco rozhodneme, chceme, aby nám daná věc vydržela prakticky možno co nejdéle a díky tomu jsme nemuseli řešit její obměnu, výměnu nebo třeba následný servis či reklamace. Jeden chytrý člověk řekl, že „Není tak bohatý, aby si kupoval levné věci.” a no to vážně platí. Raději investujte svoje vydělané peníze do něčeho, kde máte záruku dlouhé životnosti – třeba jako právě v případě těchto kovaných bran. Jsou vyráběny z originálních pevných a odolných materiálů, které Vám zajistí jednak dlouholetou životnost, ale také svoji bezúdržbovou, skvělý poměr cena/výkon. Naše kovaná brány jsou dodávány s povrchovou antikorozní úpravou, takže se životnost ještě prodlužuje – což zákazníci velmi rádi slyší. Kované brány mají všeobecně dlouhou životnost, nicméně díky dalším povrchovým úpravám ji můžete ještě prodloužit.


2. Kouzelný a originální design

Když už si vytváříte nový domov, chcete, aby všechno jak vevnitř, tak i venku bylo dokonale sladěné, moderní, ucelené a zapadající do celkového dojmu. K tomuto podvědomě patří rozhodně i brány a ploty, které jsou prakticky na očích hned jako první, což nám říká, abychom naší vstupní bránu nikterak nepodceňovali. Kouzlo originálního designu Vám na tváři úsměv zcela jistě vykouzlí díky originálnímu vzhledu i kovaný plot. Můžete si vybrat z několika variant provedení, ale hlavně z originálního designu – i když se jedná o velmi pevný a robustní materiál, díky určitým úpravám s ním jdou dělat nejrůznější věci, tvary a další kouzla, která si zamilujete! Řemeslo uměleckého kováře je zde tedy zcela jistě na místě a jsme rádi, že Vám tyto služby můžeme také nabídnout.

3. Pevnost, odolnost a robustnost

Kvalitní, pevné a odolné – tři slova stačí pro shrnutí toho, co poskytují kované brány. Díky kovovému materiálu nebudete časem řešit jinou možnost, jelikož tato vydrží dlouhé roky. Jednou za několik let ji stačí natřít antikorozní barvou – díky které ji dodáte nový nádech, modernost a vzhled, jako kdyby Vám ji právě někdo nainstaloval. I samotná instalace kované brány a branky je nesmírně jednoduchá a hlavně rychlá. Pevně věříme, že pokud dáte na naše rady a kovanou bránu si vyberete, budete nadmíru spokojeni a budete ji užívat dlouhé roky bez jakýchkoliv problémů a případných nepříjemností.

4. Kované brány vyráběné přímo na míru

Každá námi vyrobená brána a nemusí se jednat jenom o kované brány, jsou vyráběny přímo na míru, a to jak rozměrově, tak i vzhledově podle přání zákazníka. Za 18 let, co jsme na trhu jsme se setkali s neskutečným množstvím požadavků, které vždy plníme a snažíme se najít nejlepší možné východisko, jak představu skloubit s praxí. Díky tomu poskytujeme naše služby svým zákazníkům, kteří nás doporučují i svým známým – což je pro nás největší reference. Pokud i vy chcete vyrobit kovanou bránu přímo na míru, neváhejte nás kontaktovat a rádi zpracujeme kalkulaci a výběr vhodné realizace.

Automatické otevírání

V dnešní moderní době je drtivá většina věcí ovládaných buď pomocí ovladače, nebo i pomocí chytrého mobilního telefonu. Ani takové věci jako jsou vstupní brány a branky nejsou v tomto směru rozhodně pozadu – i ty se dají ovládat na dálkové ovládání, což má za následek daleko větší pohodlnost a komfort. Například při deštivém počasí nemusíte vylézat z auta ven a otevírat bránu, ale pohodlně si tlačítkem necháte bránu otevřít. V kombinaci s otevírání garážových vrat se jedná o systém, který budete bezpochyby milovat.

Nezávazná objednávka kované brány

Máte-li zájem o kovanou bránu, využijte pro nezávaznou objednávku náš formulář. Děkujeme.