Kované brány a branky Godula a syn

Montáže kvalitních kovaných bran

Výrobou vjezdových bran na míru se věnujeme více jak 17 let, během kterých jsme posbírali celou řadu spokojených zákazníků a nespočet referencí. Za tím, co říkáme a realizujeme si pevně stojíme a není tomu rozdílem ani u bran, které realizujeme. Vjezdová brána je vstup na Váš pozemek, a proto se její realizace rozhodně nesmí podceňovat.
Snažíme se maximálně uspokojit potřeby zákazníka a nabízet levné brány, které jsou samozřejmě prvotřídní kvality, ale dostupné pro každého. Samozřejmě je prioritou, aby brána byla stabilní, pevná, dlouhodobě funkční, proto doporučujeme konzultaci přímo na místě instalace brány s některým z našich specialistů. Jedná se o zakázkovou výrobu, takže vy sdělíte svou představu, kterou má brána splňovat a náš odborník zhodnotí, zda je vše uskutečnitelné v návaznosti na technické požadavky, které musí být splněny.
Rádi přijedeme i k Vám, vše změříme, vyhodnotíme a poradíme nejlepší typ a druh brány i pro Vaše použití. Na výsledku nám hodně záleží, a proto je nutné, aby bylo všechno v pořádku, funkční a zákazník byl ve výsledku spokojený. Pokud máte vysoké nároky, rádi je splníme!

Záruka kvality

Proč si nás vybrat?

 • 17 let zkušeností
 • Bezpečnost a kvalitní pohony na prvním místě
 • Zaměření a navrhnutí nejlepší varianty pro zákazníka a zaměření zdarma
 • Brány přímo na míru
 • Rychlá komunikace s technikem
 • Ekonomický a rychlý provoz
 • Výroba dle vašeho přání
 • Bezpečnostní a kvalitní pohony
 • Minimální nároky na samotnou údržbu
Nezávazná poptávka

Průmyslová vrata

Více

Rolovací vrata

Více

Sekční vrata

Více

Kované brány

Pořízení plotu k rodinnému domu je velmi důležité rozhodnutí, jelikož se jedná o vstupní bránu, která je každému na očích. Každý, kdo jde okolo, soused nebo jenom náhodný kolemjdoucí si jako první všimne Vaší brány a branky. A ostatně – vy ji budete každý den několikrát také potkávat. Proto je důležité při výběru dbát na všechny aspekty, nechat si poradit a vybrat tu nejlepší možnost, a to jak vzhledově, ale na druhou stranu také funkčně. Každá zakázka je zpracovávána na míru zákazníkům a díky tomu jsme schopni nabídnout velmi rozmanitý sortiment a celkovou realizaci přímo u Vás. Záleží nám na každém našem výsledku, proto Vás rádi vyslechneme, poradíme funkční možnosti, ale také společnými silami najdeme to nejlepší možné řešení pro Vaše potřeby.
Záleží nám na tom, abyste s našim výsledkem byli spokojení!

Kované brány Godula a syn

Vyberte si kovanou bránu!

Jestliže stojíte před otázkou výběru vhodné brány a branky, tedy vstupního portálu k Vašemu domu, je zde na místě otázka se nad celou věcí do detailu zamyslet, vyhodnotit všechny možné aspekty, a hlavně vybrat tu nejlepší možnou variantu, se kterou budete dalších několik desítek let spokojeni.
Kované brány v sobě skrývají hlavně samá pozitiva, která si zde ukážeme a detailněji popíšeme. Hlavní výhodou je jejich pevnost a odolnost, na kterou si velmi rychle zvyknete a budete nakonec rádi, že jste z nepřeberného množství možností vybrali právě kovanou brány.

Kované brány Godula a syn

Hlavní výhody

 • žádná stavební připravenost
 • nízké pořizovací náklady
 • možnost osadit pohonem
 • brány přímo na míru zákazníkovi
 • rychlá komunikace s technikem

Díky originálnímu designu zapomenete na nevýrazné brány a branky, které jsou z dřeva nebo snad plastu. Obojí vypadá funkčně, mnohdy i hezky, ale za pár let budete muset řešit výměnu latěk nebo popraskaného plastu – to zrovna není věc, kterou chce člověk jednou za tři roky řešit, že?
Proto je vhodné investovat do něčeho pevnějších, kvalitnějšího, odolnějšího, ale hlavně ve většině případů i bezúdržbového a designově dokonale vypadajících. Přesně takové jsou kované brány.

Nezávazná objednávka
kované brány

Máte-li zájem o nový plot, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení.

Ploty

Oplotíme, co se dá! Zrealizujeme oplocení malého domku či velké zahrady...

Více

Kované brány

Hledáte ideální vstup na Váš dvůr? Kované brány a branky jsou ta nejlepší možnost...

Více

Garážová vrata

Tento typ garážových vrat má celou řadu možností, vylepšení a v první řadě se jedná ...

Více

Závory

Jestliže potřebujete uzavřít parkoviště a je jedno jestli u firmy nebo u jiného objektu...

Více