Křídlová garážová vrata

Křídlová garážová vrata

Dvoukřídlá garážová vrata jsou konstruovány z uzavřených pozinkovaných profilů, kdy jsou jednotlivé díly spojeny šrouby a výplň je z pozinkovaného plechu. Plech je navíc potažený ještě polyesterovou barvou nebo krycí fólií s imitací například dřeva. Sami tedy vidíte, že dvoukřídlá garážová vrata mohou mít moderní design, který si uživatel zvolí podle svých potřeb a možností.
Hledáte alternativu k sekčním garážovým vratům? Ideální možnost jsou právě dvoukřídlá garážová vrata, která mají plno výhod. Jedná se o naprostou klasiku v tom, že rozhodně zapomeňte na stará oprýskaná vrata, které měl Váš dědeček na garáži on. Dnešní moderní technologie umožňují neskutečný pokrok kupředu, takže i v uvozovkách tak banální věc jako jsou právě vrata do garáže se mohou v mžiku stát moderním doplňkem.
Dvoukřídlá vrata je možnost vybavit i po stránce komfortu a také bezpečnosti. Samotný vzhled nemusíte měnit jenom barvou, ale také i celkovým provedeným, kdy jsou plechy vedeny buď vodorovně nebo svisle. Nebojte se vyslovit Vaše přání. Pokud budou v našich silách, rádi je zrealizujeme. Za sebou máme silnou základnu 18 let zkušeností a řad spokojených zákazníků.
Vrata mohou být pochopitelně zateplená – což je velmi oblíbené rozšíření, které se stává trendem. Lidé mají v garáži například i dílny, kde chtějí mít pro práti teplo – a právě díky zatepleným dvoukřídlým garážovým vratům se jim dostaví spokojenosti. Skvělé je také to, že zateplení není z vnitřní strany nikterak vidět, jelikož ho z vnitřní strany překrývají bílé PVC panely. Tepelné mosty jsou díky této technologii limitovány, což je další výrazné plus.

Výhody dvoukřídlých garážových vrat

Vrata tohoto typu jsou na našem trhu desítky let – na druhou stranu rozhodně nečekejte stará oprýskaná vrata, ale nové a moderní modely, které budou zapadat celkově do exteriéru Vašeho domu a jeho okolí. Pevná, moderní a dobře fungující dvoukřídlá vrata budou jistě zárukou spokojenosti.


1. Větší užitný prostor v garáži

Vrata se vždy dodávají včetně vlastního rámu, ale většinou nic nebrání tomu, aby se při rekonstrukci nová vrata nainstalovala do otvoru, aniž by se demontoval původní rám.

Dvoukřídlá garážová vrata jsou pěkně ukotveny ke garáži a nabízejí plné otevření přes celou dveřní část. Tento typ garážových vrat se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete a kterým chcete dát novější, modernější vzhled. Pokud zvolíte jak jednokřídlá garážová vrata nebo i dvoukřídlá garážová vrata, jedno je jisté – celý systém Vám nevezme prakticky žádný prostor z Vaší garáže, což je nesmírná výhoda tohoto systému.


2. Výroba na míru potřeb zákazníka

Díky tomu, že tento systém jsou prakticky jenom dvě křídla, které se otevírají můžete si zvolit jednak izolační zateplení, ale také i vnější materiál, a hlavně jeho barevné provedení. Drobnost, díky které můžete skvěle sladit dvoukřídlá garážová vrata právě s exteriérem okolních budov.

Pomocí jednoduchého systému, modernímu provedení a celkovému vzhledu jsme schopni Vám přímo na míru udělat to nejlepší řešení k Vašim možnostem. Jde o to, že dvoukřídlá garážová vrata nemají žádný sofistikovaný systém, který by byl náročný na samotnou údržbu, ale hlavně funkčnost.

3. Testování a bezpečností složka

Samozřejmou pochopitelností je fakt, že křídlová garážová vrata podléhají veškerým bezpečnostním parametrům, mají za sebou jednotlivé zkoušky, atesty a další věci, které jsou potřebné vůbec pro jejich vstup na náš trh. Rozhodně se nemusíte obávat toho, že pokud si zvolíte křídlová garážová vrata, budou nějakým způsobem nekvalitní a neodolná – spíše naopak. Jedná se o velmi pevná a kvalitní vrata s jednoduchým a neporuchovým systémem otevírání a zavírání.

4. Doplňková výroba

Kompletní výbavu je možnost ke garážovým vratům dokoupit a pokud o ni budete mít zájem, velmi rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku přímo na míru Vašim potřebám a přáním. Stačí nás kontaktovat pomocí e-mailu godulaasyn@gmail.com nebo na telefon +420 774 027 187. Budeme se těšit! Pokud si myslíte, že dvoukřídlá garážová vrata jsou jenom obyčejná vrata, která nemohou ničím urazit, ale také ničím překvapit – poměrně hodně se pletete. Jedná se o moderní provedení vrat, které nabízí například celou řadu příslušenství, maximální výhody, ale také dálkové ovládání, díky kterému nebudete muset při parkování vylézat například při dešti z auta, což je nesmírně velká výhoda, kterou Vám každý potvrdí.

Praktická stránka s možností rozšíření

Systém uchycení

Díky snadnému systému uchycení, který je prakticky stejný jako u vstupních dveří do Vašeho domu získáte u dvoukřídlých garážových vrat ideální možnost otevírání, které je prakticky bezúdržbové, ale hlavně krásně tiché, moderní a s možností zvolit si celkové provedení a vzhled podle vlastních potřeb. Ideální možnost doslova a do písmene si vyladit venkovní vzhled vrat podle vašich představ.

Celkové provedení

Kromě zateplení a dalších rozšíření jako je automatické ovládání atd. si můžete zvolit i celkové provedení. Chcete, aby dvoukřídlé garážové vrata měly v určité části prosklení a bylo vidět dovnitř? Nebo aby okno bylo z mléčného skla a pouze a jenom propouštělo světlo dovnitř? Rozhodně ani jedno, ani druhé není problém – rádi Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku přímo podle Vašich potřeba těch největších přání.

Nezávazná objednávka křídlových garážových vrat

Máte-li zájem o křídlové garážové vrata, využijte pro nezávaznou objednávku náš formulář. Děkujeme.