Samonosné posuvné brány Goudla & syn

  • Za Humny 1352/32

    Opava-Kateřinky

  • Email

    godulaasyn@gmail.comD

voukřídlá garážová vrata jsou konstruovány z uzavřených pozinkovaných profilů, kdy jsou jednotlivé díly spojeny šrouby a výplň je z pozinkovaného plechu. Plech je navíc potažený ještě polyesterovou barvou nebo krycí fólií s imitací například dřeva. Sami tedy vidíte, že dvoukřídlá garážová vrata mohou mít moderní design, který si uživatel zvolí podle svých potřeb a možností.

Hledáte alternativu k sekčním garážovým vratům? Ideální možnost jsou právě dvoukřídlá garážová vrata, která mají plno výhod. Jedná se o naprostou klasiku v tom, že rozhodně zapomeňte na stará oprýskaná vrata, které měl Váš dědeček na garáži on. Dnešní moderní technologie umožňují neskutečný pokrok kupředu, takže i v uvozovkách tak banální věc jako jsou právě vrata do garáže se mohou v mžiku stát moderním doplňkem.

Dvoukřídlá vrata je možnost vybavit i po stránce komfortu a také bezpečnosti. Samotný vzhled nemusíte měnit jenom barvou, ale také i celkovým provedeným, kdy jsou plechy vedeny buď vodorovně nebo svisle. Nebojte se vyslovit Vaše přání. Pokud budou v našich silách, rádi je zrealizujeme. Za sebou máme silnou základnu 18 let zkušeností a řad spokojených zákazníků. Vrata mohou být pochopitelně zateplená – což je velmi oblíbené rozšíření, které se stává trendem. Lidé mají v garáži například i dílny, kde chtějí mít pro práti teplo – a právě díky zatepleným dvoukřídlým garážovým vratům se jim dostaví spokojenosti. Skvělé je také to, že zateplení není z vnitřní strany nikterak vidět, jelikož ho z vnitřní strany překrývají bílé PVC panely. Tepelné mosty jsou díky této technologii limitovány, což je další výrazné plus.

Praktická stránka s možností rozšíření:

Výhody dvoukřídlých garážových vrat

Vrata tohoto typu jsou na našem trhu desítky let – na druhou stranu rozhodně nečekejte stará oprýskaná vrata, ale nové a moderní modely, které budou zapadat celkově do exteriéru Vašeho domu a jeho okolí. Pevná, moderní a dobře fungující dvoukřídlá vrata budou jistě zárukou spokojenosti.

Nezávazná objednávka křídlových garážových vrat