Křídlová vrata Godula a syn

Montáže kvalitních křídlových vrat

Jsme rodinná firma zabývající se již 17 let mimo jiné i montážemi kvalitních garážových vrat předních výrobců a prodejců v České republice. Mezi přední značky patří například DOORHAN, JIMI TORE, WISNIOWSKI nebo Vám známý výrobce, kterého jistě znáte – značka HÖRMANN. K nejoblíbenějším vratům patří sekční garážová vrata, křídlová a rolovací garážová vrata. Naše vrata dodáváme a montujeme jak rodinám, tak i firmám jako jsou například autoservisy nebo velké závody. Pokud máte zájem – neváhejte nás kontaktovat. Rádi vybereme nejlepší možné řešení a zpracujeme nabídku na míru.

Záruka kvality

Proč si nás vybrat?

 • 17 let zkušeností
 • Namontovali jsme více než 1.000 garážových vrat
 • Zaměření a navrhnutí nejlepší varianty pro zákazníka a zaměření zdarma
 • Vrata přímo na míru
 • Rychlá komunikace s technikem
 • Minimální nároky na samotnou údržbu
Nezávazná poptávka

Průmyslová vrata

Více

Rolovací vrata

Více

Sekční vrata

Více

Křídlová vrata

Více

Křídlová vrata Godula a syn

Křídlová VRATA

Hledáte alternativu k Křídlovám garážovým vratům? Ideální možnost jsou právě dvoukřídlá garážová vrata, která mají plno výhod. Jedná se o naprostou klasiku v tom, že rozhodně zapomeňte na stará oprýskaná vrata, které měl Váš dědeček na garáži on. Dnešní moderní technologie možňují neskutečný pokrok kupředu, takže i v uvozovkách tak banální věc jako jsou právě vrata do garáže se mohou v mžiku stát moderním doplňkem.
Dvoukřídlá garážová vrata jsou konstruovány z uzavřených pozinkovaných profilů, kdy jsou jednotlivé díly spojeny šrouby a výplň je z pozinkovaného plechu. Plech je navíc potažený ještě polyesterovou barvou nebo krycí fólií s imitací například dřeva. Sami tedy vidíte, že dvoukřídlá garážová vrata mohou mít moderní design, který si uživatel zvolí podle svých potřeb a možností.
Vrata mohou být pochopitelně zateplená – což je velmi oblíbené rozšíření, které se stává trendem. Lidé mají v garáži například i dílny, kde chtějí mít pro práti teplo – a právě díky zatepleným dvoukřídlým garážovým vratům se jim dostaví spokojenosti. Skvělé je také to, že zateplení není z vnitřní strany nikterak vidět, jelikož ho z vnitřní strany překrývají bílé PVC panely. Tepelné mosty jsou díky této technologii limitovány, což je další výrazné plus.

Křídlová vrata Godula a syn

Výhody dvoukřídlých garážových vrat

Dvoukřídlá garážová vrata jsou na našem trhu desítky let – nicméně za tak dlouhou dobu prošla poměrně hodně velkou obměnou, modernizací, což jsou velmi významné změny, které jednak zpříjemní používání, ale změny mají také velký dopad na kvalitu zpracování a celkovou bezpečnost.

Křídlová vrata Godula a syn

Hlavní výhody

 • prostor navíc ve vaši garáži
 • minimální nároky na samotnou údržbu
 • výroba dle vašeho přání
 • bezpečnost, atesty a spolehlivost
 • kompletní výbava

Nezávazná objednávka
KŘÍDLOVÝCH
VRAT

Máte-li zájem o nový plot, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení.

Ploty

Oplotíme, co se dá! Zrealizujeme oplocení malého domku či velké zahrady...

Více

Posuvné brány

Hledáte ideální vstup na Váš dvůr? Posuvné brány a branky jsou ta nejlepší možnost...

Více

Garážová vrata

Tento typ garážových vrat má celou řadu možností, vylepšení a v první řadě se jedná ...

Více

Závory

Jestliže potřebujete uzavřít parkoviště a je jedno jestli u firmy nebo u jiného objektu...

Více