Samonosné posuvné brány Goudla & syn

  • Za Humny 1352/32

    Opava-Kateřinky

  • Email

    godulaasyn@gmail.comK

řídlové brány jsou standardně dodávány v jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení. Kde je následně šířka jednoho křídla maximálně do délky tří metrů – aby byla zachována pevnost a při otevírání se konstrukce neměla tendenci hýbat a vyklánět. Oba dva typy křídlových bran jde velmi snadno ovládat buď ručně, nebo pohodlněji pomocí ovladače – v tomto případě je nutné brány osadit pohonem.

Rozhodně není zapomínáno na bezpečností složku a brány jsou opatřovány fotobuňkou nebo majákem. Křídlové brány se standardně otevírají směrem dovnitř pozemku – je možné otevírat na druhou stranu, tedy ven – v tomto případě je potřeba myslet na užší prostor díky pohonu a to 20 centimetrů z každé strany. Kvalitně zpracovaná povrchová úprava může prodloužit životnost klidně o deset až patnáct let což je poměrně dlouhé prodloužení životnosti, nemyslíte? Výrobní materiály projdou důkladným odmaštěním a očištěním, čímž se připraví na následné žárové zinkování. Poté probíhá úprava povrchu zinku fosfátováním a pasivací, což zajišťuje vysokou, a hlavně stálou přilnavost laku.

Následuje nástřik práškovou barvou v elektrostatickém poli – zajistí stálou a lesklou barvu. Na závěr se barva vypálí ve vypalovací peci.

křídlová brána
křídlová brána
Největší přednosti a výhody bran a branek

Každá služba nebo produkt mají svoje plusy, ale i mínusy. U křídlových bran jsou to ve většině případů plusy, na které se společně podíváme a detailněji si je ukážeme. Jedná se hlavně o jednoduchou instalaci a bezproblémovou přípravu. Díky dá se říci nulové stavební přípravě se jedná o velmi oblíbenou možnost pro vstupní portál celého domu. Další a poměrně významný bod jsou nízké pořizovací náklady, díky kterým se křídlové brány dostávají opět do kurzu. A v neposlední řadě je možnost v uvozovkách obyčejné křídlové brány osadit automatickým pohonem a dopřávat si tak dokonalého komfortu.

Nezávazná objednávka křídlové brány