Křídlové brány

Křídlové brány

Křídlové brány jsou standardně dodávány v jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení. Kde je následně šířka jednoho křídla maximálně do délky tří metrů – aby byla zachována pevnost a při otevírání se konstrukce neměla tendenci hýbat a vyklánět. Oba dva typy křídlových bran jde velmi snadno ovládat buď ručně, nebo pohodlněji pomocí ovladače – v tomto případě je nutné brány osadit pohonem.
Rozhodně není zapomínáno na bezpečností složku a brány jsou opatřovány fotobuňkou nebo majákem. Křídlové brány se standardně otevírají směrem dovnitř pozemku – je možné otevírat na druhou stranu, tedy ven – v tomto případě je potřeba myslet na užší prostor díky pohonu a to 20 centimetrů z každé strany.
Kvalitně zpracovaná povrchová úprava může prodloužit životnost klidně o deset až patnáct let což je poměrně dlouhé prodloužení životnosti, nemyslíte? Výrobní materiály projdou důkladným odmaštěním a očištěním, čímž se připraví na následné žárové zinkování. Poté probíhá úprava povrchu zinku fosfátováním a pasivací, což zajišťuje vysokou, a hlavně stálou přilnavost laku.
Následuje nástřik práškovou barvou v elektrostatickém poli – zajistí stálou a lesklou barvu. Na závěr se barva vypálí ve vypalovací peci.

Největší přednosti a výhody bran a branek


Každá služba nebo produkt mají svoje plusy, ale i mínusy. U křídlových bran jsou to ve většině případů plusy, na které se společně podíváme a detailněji si je ukážeme. Jedná se hlavně o jednoduchou instalaci a bezproblémovou přípravu. Díky dá se říci nulové stavební přípravě se jedná o velmi oblíbenou možnost pro vstupní portál celého domu. Další a poměrně významný bod jsou nízké pořizovací náklady, díky kterým se křídlové brány dostávají opět do kurzu. A v neposlední řadě je možnost v uvozovkách obyčejné křídlové brány osadit automatickým pohonem a dopřávat si tak dokonalého komfortu.


1. Žádná stavební připravenost

Pokud máte rádi snadné a jednoduché věci, křídlové brány si bezesporu zamilujete. Ptáte se proč? Jelikož pro jejich instalaci nemusíte provádět zdlouhavé, náročné a mnohdy i cenově drahé stavební úpravy. Pro bezproblémovou instalaci Vám stačí prakticky jenom na každé straně jeden pevný sloupek pro uchycení konstrukce a případného pohonu – a to je všechno. Ostatní je naše práce a zbytek realizace provedeme po vlastní ose. Zapomeňte tedy na stavební úpravy, které jsou náročné a prodlužují tak samotnou dobu realizace.


2. Nízké pořizovací náklady

Mnohdy se říká, že co je levné, tak je nekvalitní – tomu tak rozhodně není u křídlových bran. Jedná se o levnější možnost uzavření pozemku, nicméně ne nekvalitní. Díky vhodně zvoleným, odolným, a hlavně pevným materiálům máte k dispozici dokonalou a odolnou bránu, kterou si můžete přizpůsobit, jak se říká svému oku. Díky nižším pořizovacím nákladům se jedná o velmi oblíbenou možnost pro vstupní portál. Zcela jistě si ho oblíbíte i vy a my Vám na oplátku provedeme bezproblémovou a snadnou instalaci a celou realizaci.

3. Možnost osadit automatickým pohonem

Pokud chcete povznést křídlové brány na vyšší úroveň, můžete jim poskytnout automatický pohon – což má za následek komfortní používání. Díky komfortnímu používání pomocí ovladače a automatickému pohonu získáte plnohodnotně ovladatelné zařízení, které budou dokonalou vstupní bránou k Vašemu domu. Automatický pohon se dá případně doinstalovat do budoucna, nicméně jakmile se o této možnosti dozvíte, budete ji chtít mít nainstalovanou, a hlavně zprovozněnou hned. Pohodlnost nadevše.

Nezávazná objednávka křídlové brány

Máte-li zájem o křídlovou bránu, využijte pro nezávaznou objednávku náš formulář. Děkujeme.