Ploty Godula a syn

Montáže kvalitních plotů předních výrobců

Jsme rodinná firma zabývající se již 17 let mimo jiné i montážemi kvalitních plotů předních výrobců a prodejců v České republice. Našim zákazníkům vyjdeme maximálně vstříc, nasloucháme jejich potřeby, které zrealizujeme v hotový projekt. Potřebujete oplotit pozemek, aby Vám například neutíkal pes? Umíme nejen to, ale také oplotíme vstupní portál domu, který zrealizujeme přímo na míru zákazníkovi.
Když se řekne slovo plot, jistě se každému představí klasické pletivo, které je nejznámější, ale také prakticky nejpoužívanější k ohraničení jak pozemku, tak i dalších prostor. Nicméně druhů plotů je poměrně hodně – například ploty kované, ploty dřevěné, ploty drátěné, ploty zděné nebo ploty kovové.
Plot nemusí mít jenom jeden účel, a to oplocen zahrady či stavebního pozemku, ale můžete jej použít například ke stavbě ohrady pro zvířata. Plot může sloužit pro ochranu majetku před zloději nebo vandaly – jeho použití je prakticky neomezené.
Pojďme se společně podívat na to, jaké druhy plotů jsou a v krátkosti si o nich něco povědět.

Záruka kvality

Proč si nás vybrat?

  • 17 let zkušeností
  • Spokojení zákazníci
  • Zaměření a navrhnutí nejlepší varianty pro zákazníka a zaměření zdarma
  • Ploty přímo na míru
  • Rychlá komunikace s technikem
  • Výroba dle vašeho přání
  • Minimální nároky na samotnou údržbu
  • Zaměření a navrhnutí nejlepší varianty
Nezávazná poptávka

Mezi základní rozdělení se považují hlavně tyto druhy plotu:

Pletivové/drátěné ploty

Klasické drátěné ploty jsou jednou z nejpoužívanějších možností k oplocení pozemku. Na druhou stranu se tento druh plotu dává spíše do zadních částí pozemku – přední, tím pádem vstupní část je vždy oplocena jiným stylem. Něčím originálnějším, modernějším, a hlavně daleko více odolnějším.

Plastové ploty

Dřevěné ploty jsou v dnešní době brány jako něco, co je trošku retro, nicméně tyto ploty vypadají například z betonovými sloupky naprosto dokonale a hodí se jak na oplocení chat a zahrádek, ale také i rodinných domků. Jedná se o materiál, který je potřeba jednou za čas opečovávat a to bohužel mnohé nové majitele odradí. Nicméně se jedná o velmi moderní a žádané druhy oplocení.

Dřevěné ploty

Klasické drátěné ploty jsou jednou z nejpoužívanějších možností k oplocení pozemku. Na druhou stranu se tento druh plotu dává spíše do zadních částí pozemku – přední, tím pádem vstupní část je vždy oplocena jiným stylem. Něčím originálnějším, modernějším, a hlavně daleko více odolnějším.

Betonové ploty

Ploty vyrobené z betonu jsou jedny z nejstálejších, nejpevnějších a nejvíce odolných plotů, které si můžete pořídit. Na druhou stranu jejich výstavba je mnohdy finančně náročnější, takže si lidé raději volí jako možnost oplocení pouze a jenom na přední stranu svého pozemku. Jedná se o moderní materiály, které se dají krásně sladit s okolním designem celého domu a zahrady.

Zděné ploty

Tento druh plotu je velmi stálý, pevný, působí robustně, a hlavně je velmi odolný vůči okolním podmínkám jako je například silný vítr, neustálý déšť nebo střídání horkých a nízkých teplot. Zděné ploty se dokonale hodí k oplocení menších i větších domů a v kombinaci s posuvnými branami se jedná o ideální a komfortní možnost, kterou si zamilujete.

Kovové ploty

V dnešní době jsou kovové ploty velmi žádané, a to hlavně z jejich praktického důvodu, kterým je libovolná kombinace, tvary a celkové provedení. Jedná se o dokonalou možnost vytvořit si na svém vstupním plotě dokonalé a moderní ornamenty, tvary podle libosti a celkově tak zakomponovat kovový plot do designu celého exteriéru. Navíc jsou kovové ploty velmi stále, odolné a hlavně pevné!

Deskový plot

Plot je samozřejmou součástí celého domu se zahradou. Má hned několik funkcí, a to jednak zabránit zvědavým sousedům, ale také hlavně zabránit domácím mazlíčkům v útěku. A samozřejmostí je i dekorativní dojem z celého domu včetně plotu. Novinkou je však deskový plot, který je velmi snadný na samotnou instalaci, kterou si rozhodně zamilujete. Oplocení celého pozemku je otázkou doslova a do písmene jednoho odpoledne a vy si užíváte nového plotu. Deskové ploty již nejsou jenom v imitací betonu, ale dnes již nově i v imitaci dřeva – jedná se o velmi horkou, ale i žádanou novinku, díky které budete mít z plotu daleko lepší dojem a celkově bude působit ideálně! Ikdyž se jedná o imitaci, vypadá skvěle a pokud máte krásnou a rozkvetlou zahradu – dřevěný plot se k celkovému provedení hodí daleko lépe – působí jednak více přirozeně, ale daleko více do celkového dojmu zapadá a působí mnohem lépe.

Nezávazná objednávka
PLOTU

Máte-li zájem o nový plot, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení.

Ploty

Oplotíme, co se dá! Zrealizujeme oplocení malého domku či velké zahrady...

Více

Posuvné brány

Hledáte ideální vstup na Váš dvůr? Posuvné brány a branky jsou ta nejlepší možnost...

Více

Garážová vrata

Tento typ garážových vrat má celou řadu možností, vylepšení a v první řadě se jedná ...

Více

Závory

Jestliže potřebujete uzavřít parkoviště a je jedno jestli u firmy nebo u jiného objektu...

Více