Posuvné brány a branky

Posuvné brány a branky

posuvná brána

Potřebujete vyřešit vjezd a vchod na Váš pozemek či například vstup do firmy? Ideálním řešením jsou posuvné brány a branky, které realizujeme více jak 18 let. Jedná se o moderní a praktické řešení, které provádíme přímo na míru zákazníkovi a jeho potřebám a možnostem. Posuvné brány mají svoji velkou praktičnost – například pokud máte mezi bránou a domem malý prostor, třeba jenom na auto, ideální je právě posuvná brána. Křídla brány otočné by se do prostoru nevešla. Nebo respektive vešla – ale Vaše auto by bylo před domem na ulici.

Pojezdové brány jsou důležitý a velmi praktický doplněk ke každému domu – samotná výroba posuvné brány je vždy individuální podle požadavků zákazníka a jeho představám. Na výběr je různý materiál, ale také celkový styl provedení.

Naše společnost se zabývá zaměřování a realizací posuvných bran již celou řadu let a díky tomu spojujeme jednak kvalitu použitých materiálů spolu s dlouholetou životností a funkčností za dostupné ceny. V první řadě je kladen důraz hlavně na kvalitu provedení a komfort ovládání.

Základní rozdělení posuvných bran:

1. Posuvné (pojízdné) brány

jsou přes celou šířku průjezdu, jsou zabetonované v pojezdové kolejnici, na které jezdí brána s ocelovými kolečky. Výhody posuvných bran jsou následující:


1brána nezabírá prakticky žádné místo před domem;

2je vyrobena vždy přesně na míru podle reálného prostoru;

3komfortně se ovládá přes dálkový ovladače;

4výplň samotné brány je podle přání zákazníka.


Posuvné brány jsou velmi oblíbenou a žádanou alternativou ke křídlovým branám u domů, kde bohužel není dostatek zmiňovaného místa pro otevírání.

2. Nesené (samonosné) brány

tento druh bran nevyžaduje perfektně rovný terén – zespoda brány je navařen profil C, který se pohybuje po ukotveném pojezdovém vozíku.

Výhody našich bran a branek


Ovládání plné komfortu

Proč si nedopřát trochu komfortu a pohodlí, že? Díky našim posuvným branám získáte maximálně pohodlné dálkové ovládání, které oceníte například hlavně za nepříznivého počasí. Pochopitelně i plně automatické brány jsou nouzově otevřít ručně (například při výpadku proudu) - nicméně vše je zajištěno bezpečnostním klíčem.


Bezpečnost

Bezpečnost posuvné brány zajišťuje zátěžový vypínač, který v případě potřeby zastaví křídlo brány a vrátí jej zpět při dotyku s překážkou – například bok automobilu. V tomto případě můžeme doplnit čelní hraně křídla gumovou ochrannou lištu, která poslouží pro dokonalý pocit bezpečí.


Funkčnost a estetika

Posuvná brána nezabírá žádné místo u vjezdu – zajíždí tedy podél celého oplocení – nebude potřeba při dodatečném dodělávání automatických bran celý čelní plot předělávat. Efektivně, a hlavně esteticky celou záležitost vyřešíme ke spokojení zákazníka. Posuvné brány jsou dodávány v antikorozní povrchové úpravě a na výběr je až 200 odstínů.


Další výhody našich bran a branek:

1Veškeré brány vyrábíme přímo na míru a přání zákazníka;

2Široká nabídka provedení (stylů) a výplní (barev a odstínů);

3K branám dodáme a namontujeme automatické pohony;

4Kompletnost dodávky – zrealizujeme jak vrata, tak i brány a plot okolo celého domu či pozemku;

5Zaručíme tu nejlepší kvalitu, kterou zákazníkům poskytujeme více jak 18 let.

Posuvné brány Godula a synové

samonosné posuvné brány
samonosné posuvné brány
samonosné posuvné brány
samonosné posuvné brány
posuvná brána
samonosné posuvné brány

Nezávazná objednávka posuvné brány

Máte-li zájem o posuvnou bránu, využijte pro nezávaznou objednávku náš formulář. Děkujeme.