Samonosné posuvné brány Goudla & syn

  • Za Humny 1352/32

    Opava-Kateřinky

  • Email

    godulaasyn@gmail.comD

íky spolehlivé tepelně-izolační vlastnosti se můžete spolehnout na moderní vrata, která zcela jistě odpovídají svojí ceně a díky nadstandardním záručním podmínkám jsou vhodné i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pokud i vy kladete vysoké nároky, průmyslová vrata jsou ideální volbou.
Průmyslová vrata jsou navrhována tak, aby vydržela používání za těch nejhorších a nejnáročnějších podmínkách, jaké si umíte představit. Průmyslová vrata jsou používány hlavně v nepřetržitých provozech jako jsou hasičské a policejní stanice.

Každá výrobní hala by měla mít odolné průmyslové vrata, která budou spolehlivá, odolná, připravená na každodenní použití, a to hlavně díky odolným, pevným a moderním materiálům. Nejčastěji jsou používány průmyslová vrata hlavně ve výrobních halách, skladech, garážích, ale i autosalonech, výstavních pavilonech, ale i třeba mycích linek. Všechny zmíněné provozy jsou náročné a často používané.

Výhody průmyslových vrat

Průmyslová vrata se hodí, jak bylo zmíněno do náročnějších provozů, do výrobních hal a jedná se často o několikanásobně větší vrata, než která používáte u své garáže. Díky zvoleným pevným a odolným materiálům se jedná o oblíbenou možnost například i pro autosalony, výrobní linky a prostory, kde je potřeba velkých průmyslových vrat. Výhody průmyslových vrat jsou hlavně jejich spolehlivost, ale také možnost zvolení barevného provedení a úspora místa – ano přesně tak. Úspora místa i při tak velkých vratech je zcela běžná praxe, kterou si zamilujete!

Nezávazná objednávka průmyslových vrat