Průmyslová vrata Godula a syn

Montáže kvalitních průmyslových vrat

Jsme rodinná firma zabývající se již 17 let mimo jiné i montážemi kvalitních garážových vrat předních výrobců a prodejců v České republice. Mezi přední značky patří například DOORHAN, JIMI TORE, WISNIOWSKI nebo Vám známý výrobce, kterého jistě znáte – značka HÖRMANN. K nejoblíbenějším vratům patří sekční garážová vrata, křídlová a rolovací garážová vrata. Naše vrata dodáváme a montujeme jak rodinám, tak i firmám jako jsou například autoservisy nebo velké závody. Pokud máte zájem – neváhejte nás kontaktovat. Rádi vybereme nejlepší možné řešení a zpracujeme nabídku na míru.

Záruka kvality

Proč si nás vybrat?

  • 17 let zkušeností
  • Namontovali jsme více než 1.000 garážových vrat
  • Zaměření a navrhnutí nejlepší varianty pro zákazníka a zaměření zdarma
  • Vrata přímo na míru
  • Rychlá komunikace s technikem
  • Minimální nároky na samotnou údržbu
Nezávazná poptávka

Průmyslová vrata

Více

Rolovací vrata

Více

Sekční vrata

Více

Rolovací vrata

Více

Průmyslová vrata Godula a syn

Rolovací VRATA

Průmyslová vrata jsou navrhována tak, aby vydržela používání za těch nejhorších a nejnáročnějších podmínkách, jaké si umíte představit. Průmyslová vrata jsou používány hlavně v nepřetržitých provozech jako jsou hasičské a policejní stanice. Každá výrobní hala by měla mít odolné průmyslové vrata, která budou spolehlivá, odolná, připravená na každodenní použití, a to hlavně díky odolným, pevným a moderním materiálům.
Nejčastěji jsou používány průmyslová vrata hlavně ve výrobních halách, skladech, garážích, ale i autosalonech, výstavních pavilonech, ale i třeba mycích linek. Všechny zmíněné provozy jsou náročné a často používané.
Díky spolehlivé tepelně-izolační vlastnosti se můžete spolehnout na moderní vrata, která zcela jistě odpovídají svojí ceně a díky nadstandardním záručním podmínkám jsou vhodné i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pokud i vy kladete vysoké nároky, průmyslová vrata jsou ideální volbou.

Průmyslová vrata Godula a syn

Výhody průmyslových garážových vrat

Průmyslová vrata se hodí, jak bylo zmíněno do náročnějších provozů, do výrobních hal a jedná se často o několikanásobně větší vrata, než která používáte u své garáže. Díky zvoleným pevným a odolným materiálům se jedná o oblíbenou možnost například i pro autosalony, výrobní linky a prostory, kde je potřeba velkých průmyslových vrat.
Výhody průmyslových vrat jsou hlavně jejich spolehlivost, ale také možnost zvolení barevného provedení a úspora místa – ano přesně tak. Úspora místa i při tak velkých vratech je zcela běžná praxe, kterou si zamilujete!

Průmyslová vrata Godula a syn

Hlavní výhody

  • bezpečnost a kvalitní pohony
  • velká škála lamel a barev
  • úspora místa
  • ekonomický a rychlý provoz

Nezávazná objednávka
PRŮMYSLOVÝCH
VRAT

Máte-li zájem o nový plot, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení.

Ploty

Oplotíme, co se dá! Zrealizujeme oplocení malého domku či velké zahrady...

Více

Posuvné brány

Hledáte ideální vstup na Váš dvůr? Posuvné brány a branky jsou ta nejlepší možnost...

Více

Garážová vrata

Tento typ garážových vrat má celou řadu možností, vylepšení a v první řadě se jedná ...

Více

Závory

Jestliže potřebujete uzavřít parkoviště a je jedno jestli u firmy nebo u jiného objektu...

Více