Rolovací vrata Godula a syn

Montáže kvalitních rolovacích vrat

Jsme rodinná firma zabývající se již 17 let mimo jiné i montážemi kvalitních garážových vrat předních výrobců a prodejců v České republice. Mezi přední značky patří například DOORHAN, JIMI TORE, WISNIOWSKI nebo Vám známý výrobce, kterého jistě znáte – značka HÖRMANN. K nejoblíbenějším vratům patří sekční garážová vrata, křídlová a rolovací garážová vrata. Naše vrata dodáváme a montujeme jak rodinám, tak i firmám jako jsou například autoservisy nebo velké závody. Pokud máte zájem – neváhejte nás kontaktovat. Rádi vybereme nejlepší možné řešení a zpracujeme nabídku na míru.

Záruka kvality

Proč si nás vybrat?

 • 17 let zkušeností
 • Namontovali jsme více než 1.000 garážových vrat
 • Zaměření a navrhnutí nejlepší varianty pro zákazníka a zaměření zdarma
 • Vrata přímo na míru
 • Rychlá komunikace s technikem
 • Minimální nároky na samotnou údržbu
Nezávazná poptávka

Průmyslová vrata

Více

Rolovací vrata

Více

Sekční vrata

Více

Rolovací vrata

Více

Rolovací vrata Godula a syn

Rolovací VRATA

Garážová vrata by svým vzhledem měla zcela jistě korespondovat s vnějším vzhledem celého domu a exteriéru. Pokud hledáte ideální možnost vrat do garáže – rolovací garážová vrata jsou jedna z možností, která se Vám budou zamlouvat jak svým vzhledem, ale také hlavně funkčností, snadným ovládáním a praktickou stránkou věci.
Jsme na trhu více jak 18 let a svým spokojeným zákazníkům nabízíme plný servis co se našich služeb týče. Rádi přijedeme, vše změříme, a hlavně poradíme nejlepší možnou variantu a způsob užívání pro Vaše možnosti. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a chceme svým zákazníkům poskytoval plný servis, a to jak záruční, tak i pozáruční – kdy rádi přijedeme a budeme řešit operativní problémy a překážky.
Rolovací garážová vrata jsou velmi lehká, pevná a hlavně tichá – což jsou hlavní parametry, díky kterým se zákazníci pro tuto možnost rozhodnou. Dále zabírají minimum místa, což je další plus pro rolovací garážová vrata. Dále nevyžadují dodatečný prostor pro otevírání což je vhodné hlavně v případech, kdy je pro realizaci velmi málo místa a řeší se schování garážových vrat.

Rolovací vrata Godula a syn

Výhody rolovacích garážových vrat

Jestliže stojíte před otázkou, jaká garážová vrata zvolit a přikláníte se k možnosti rolovacích garážových vrat – zde je několik stěžejních bodů, které Vám zcela jistě pomohou se rozhodnout a vybrat vhodnou variantu pro Vaše potřeby, a hlavně dlouholeté spokojené používání. Rolovací garážová vrata mají celou řadu výhod, a to jak v prvním bodě snadnou instalaci až po nízkou náročnost na údržbu, ale také možnosti barevného sladění s okolní budovou nebo snadný servis

Rolovací vrata Godula a syn

Hlavní výhody

 • snadná instalace
 • minimální nároky na samotnou údržbu
 • snadná výměna lamel
 • široká škála barebného provedení
 • úspora místa

Nezávazná objednávka
ROLOVACÍCH
VRAT

Máte-li zájem o nový plot, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení.

Ploty

Oplotíme, co se dá! Zrealizujeme oplocení malého domku či velké zahrady...

Více

Posuvné brány

Hledáte ideální vstup na Váš dvůr? Posuvné brány a branky jsou ta nejlepší možnost...

Více

Garážová vrata

Tento typ garážových vrat má celou řadu možností, vylepšení a v první řadě se jedná ...

Více

Závory

Jestliže potřebujete uzavřít parkoviště a je jedno jestli u firmy nebo u jiného objektu...

Více