Samonosné posuvné brány Goudla & syn

 • Za Humny 1352/32

  Opava-Kateřinky

 • Email

  godulaasyn@gmail.comP

okud požadujete perfektní komfort – sekční garážová vrata jsou ideální volbou. Jednak díky nejvyšší bezpečnosti, ale také pro maximální úsporu tolik cenného místa. Sekční garážová vrata se skládají z jednotlivých dílů (takzvaných sekcí), které jsou vzájemně spojeny závěsy. Díky tomuto důmyslnému systému lze vrata sekční pohodlně zasunou svisle pod strop, a to bez toho, že by se musel volný garážový prostor upravovat.

Co to znamená pro Vás? Přeci více místa v garáži – třeba pro parkování druhého automobilu. Pohon sekčních garážových vrat je velmi rychlý, takže při otevírání nebudete dlouho čekat. U vrat s elektrickým pohonem máte za každé situace plnou průjezdovou výšku – ideální řešení tedy pro vyšší auta, například pokud vlastníte větší rodinné auto nebo SUV.

Co se týče vizuální stránky, sekční garážová vrata nemají k dokonalosti daleko – při samotné výrobě jsou použity kvalitní materiály, prvotřídní zpracování, ale také možnost výběru pestrých barev, které dokonale vyzdvihnou individuální tvář, která bude celkově ladit s architekturou celého domu, a hlavně Vašeho vkusu.

V čem jsou sekční garážová vrata tak oblíbená?

jsou přes celou šířku průjezdu, jsou zabetonované v pojezdové kolejnici, na které jezdí brána s ocelovými kolečky. Výhody posuvných bran jsou následující:

 • 1

  vrata nadlehčuje pružina – ani případné ruční otevírání nevyžaduje velkou sílu;;

 • 2

  sekční vrata pohodlně otevřete dálkovým ovládáním nebo pomocí mobilního telefonu;

 • 3

  vyznačují se velmi tichým a rychlým chodem;

 • 4

  celkově budete mít v garáži teplo, ale také i menší hluk;

 • 5

  obsahují kvalitní pohony, které jsou bezporuchové, stále a ani teplo nebo velká zima nemá vliv na jejich funkčnost;

 • 6

  tvary jednotlivých spojů jsou navrženy tak, že nemůže dojít například ke skřípnutí prstů u dětí při zavírání samotných sekčních vrat;

 • 7

  díky kvalitním materiálům a moderní technologii mají vrata mimořádnou životnost, která trvá až 20 000 cyklů zavírání a otevírání – vrata tedy vydrží klidně až 25-30 let intenzivního používání, a to bez závažnějších závad a nutnost provádět větší servis.

sekční vrata
sekční vrata
Proč zvolit právě sekční garážová vrata?

Nezávazná objednávka posuvné brány