Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

Pokud požadujete perfektní komfort – sekční garážová vrata jsou ideální volbou. Jednak díky nejvyšší bezpečnosti, ale také pro maximální úsporu tolik cenného místa. Sekční garážová vrata se skládají z jednotlivých dílů (takzvaných sekcí), které jsou vzájemně spojeny závěsy. Díky tomuto důmyslnému systému lze vrata sekční pohodlně zasunou svisle pod strop, a to bez toho, že by se musel volný garážový prostor upravovat.

Co to znamená pro Vás? Přeci více místa v garáži – třeba pro parkování druhého automobilu. Pohon sekčních garážových vrat je velmi rychlý, takže při otevírání nebudete dlouho čekat. U vrat s elektrickým pohonem máte za každé situace plnou průjezdovou výšku – ideální řešení tedy pro vyšší auta, například pokud vlastníte větší rodinné auto nebo SUV.

Co se týče vizuální stránky, sekční garážová vrata nemají k dokonalosti daleko – při samotné výrobě jsou použity kvalitní materiály, prvotřídní zpracování, ale také možnost výběru pestrých barev, které dokonale vyzdvihnou individuální tvář, která bude celkově ladit s architekturou celého domu, a hlavně Vašeho vkusu.

Proč zvolit právě sekční garážová vrata?

V naší nabídce jsou jak zmiňované sekční garážové vrata, ale také rolovací vrata či křídlová vrata. Nicméně první jmenovaná možnost nabízí jistou dávku pohodlí, maximální bezpečnosti, a ještě k tomu ideálně šetří prostor, který je tolik cenný.


Pohodlnost

Sekční garážová vrata nabízejí maximální pohodlnost a komfort, který si jednoduše po prvním použití zamilujete. Užívejte si pohodlí!


Spokojenost

Díky naší více jak desetileté zkušenosti a stovkách spokojených zákazníků se řadíme mezi profesionály a konkurujeme velkým společnostem.


Šetříte svůj čas

Díky sekčním garážovým vratům získáte nejen maximální pohodlí, ale také ušetříte svůj čas, což je pro mnohé to nejcennější, co mají.Záruka

Na námi zhotovené garážové vrata nabízíme jak záruční, tak i pozáruční servis. Nikdy Vás nenecháme na holičkách. Jsme tu pro Vás!


Řešení na míru

Vy se o nic nestaráte – my přijedeme, zaměříme – vypracujeme cenovou nabídku a po schválení začínáme se samotnou realizací.

V čem jsou sekční garážová vrata tak oblíbená?


1vrata nadlehčuje pružina – ani případné ruční otevírání nevyžaduje velkou sílu;

2sekční vrata pohodlně otevřete dálkovým ovládáním nebo pomocí mobilního telefonu;

3vyznačují se velmi tichým a rychlým chodem;

4celkově budete mít v garáži teplo, ale také i menší hluk;

5obsahují kvalitní pohony, které jsou bezporuchové, stále a ani teplo nebo velká zima nemá vliv na jejich funkčnost;

6tvary jednotlivých spojů jsou navrženy tak, že nemůže dojít například ke skřípnutí prstů u dětí při zavírání samotných sekčních vrat;

7díky kvalitním materiálům a moderní technologii mají vrata mimořádnou životnost, která trvá až 20 000 cyklů zavírání a otevírání – vrata tedy vydrží klidně až 25-30 let intenzivního používání, a to bez závažnějších závad a nutnost provádět větší servis.

Sekční garážová vrata Godula a synové

samonosné posuvné brány
samonosné posuvné brány
samonosné posuvné brány
samonosné posuvné brány
samonosné posuvné brány
samonosné posuvné brány
samonosné posuvné brány
samonosné posuvné brány
samonosné posuvné brány

Nezávazná objednávka sekčních garážových vrat

Máte-li zájem o sekční garážová vrata, využijte pro nezávaznou objednávku náš formulář. Děkujeme.