Sekční vrata Godula a syn

Montáže kvalitních sekčních vrat

Jsme rodinná firma zabývající se již 17 let mimo jiné i montážemi kvalitních garážových vrat předních výrobců a prodejců v České republice. Mezi přední značky patří například DOORHAN, JIMI TORE, WISNIOWSKI nebo Vám známý výrobce, kterého jistě znáte – značka HÖRMANN. K nejoblíbenějším vratům patří sekční garážová vrata, křídlová a rolovací garážová vrata. Naše vrata dodáváme a montujeme jak rodinám, tak i firmám jako jsou například autoservisy nebo velké závody. Pokud máte zájem – neváhejte nás kontaktovat. Rádi vybereme nejlepší možné řešení a zpracujeme nabídku na míru.

Záruka kvality

Proč si nás vybrat?

  • 17 let zkušeností
  • Namontovali jsme více než 1.000 garážových vrat
  • Zaměření a navrhnutí nejlepší varianty pro zákazníka a zaměření zdarma
  • Vrata přímo na míru
  • Rychlá komunikace s technikem
  • Minimální nároky na samotnou údržbu
Nezávazná poptávka

Průmyslová vrata

Více

Rolovací vrata

Více

Sekční vrata

Více

Křídlová vrata

Více

Sekční vrata Godula a syn

SEKČNÍ VRATA

Sekční garážová vrata patří mezi nejoblíbenější produkt mezi běžnými i náročnějšími uživateli. Pokud se ptáte, proč tomu tak je, tak hlavně díky užitkovým vlastnostem, velkému výběru variant panelů a poměrně velkému množství doplňků – díky tomu jsou sekční garážová vrata tolik oblíbenou možností.
Plášť sekce tvoří ve většině případů galvanizovaný plech s poplastovaným povrchem – právě díky poplastovanému povrchu si můžete barvu sekčních vrat zvolit sami, tak aby dokonale zapadala i exteriéru celého domu. Což je další nesmírná výhoda sekčních garážových vrat. Konstrukci pat tvoří galvanizovaná ocel, která prošla povrchovou úpravou, která se nazývá pozinkování.
Pokud hledáte jedno z nejlepších možných vstupů pro garáž, sekční garážová vrata nabízejí jednak plno možností, ale také výhod. U tohoto typu vrat se podařilo dokonale skloubit ty nejlepší užitkové vlastnosti s minimální hlučností, minimálním prostorem, který právě díky vhodně zvolené konstrukci zabírají a také mají další výhodu – kterou je nadstandardně kvalitní tepelná izolace, což se řadí na první příčky výhod.
Sekční garážová vrata jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí, které mají právě těsnění v horních částech jednotlivých sekcí a díky tomu do sebe dokonale zapadají a prostup tepla přes tyto v vozovkách nejkritičtější místa prakticky žádný není. Navíc nabízejí dlouhou životnost, moderní a designové provedení a možnost zvolit si z několika barev.

Sekční vrata Godula a syn

Výhody sekčních garážových vrat

Pokud stojíte před otázkou, jaký systém otevírání garážových vrat zvolit, rozhodně si přečtěte následující výhody, které Vás utvrdí v kvalitách nabízených právě sekčními garážovými vraty.

Sekční vrata Godula a syn

Hlavní výhody

  • moderní design a jednoduchost
  • minimální nároky na samotnou údržbu
  • bezpečnost a odolnost
  • široká škála barebného provedení

Nezávazná objednávka
SEKČNÍCH VRAT

Máte-li zájem o nový plot, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení.

Ploty

Oplotíme, co se dá! Zrealizujeme oplocení malého domku či velké zahrady...

Více

Posuvné brány

Hledáte ideální vstup na Váš dvůr? Posuvné brány a branky jsou ta nejlepší možnost...

Více

Garážová vrata

Tento typ garážových vrat má celou řadu možností, vylepšení a v první řadě se jedná ...

Více

Závory

Jestliže potřebujete uzavřít parkoviště a je jedno jestli u firmy nebo u jiného objektu...

Více