Samonosné posuvné brány Goudla & syn

  • Za Humny 1352/32

    Opava-Kateřinky

  • Email

    godulaasyn@gmail.com


P

okud přemýšlíte nad pořízením nových garážových vrat – jste na správném místě. Díky velké poptávce a stále rostoucímu zájmu o naše brány byla spuštěna akce se zatím neomezenou platností – nicméně jestliže váháte, není čas na nic čekat.
Nabízíme vrata již od ceny 23.900,-! Kdy k vratům nabízíme zcela zdarma dva dálkové ovladače a GSM klíč v celkové hodnotě 3.000,- .

akční nabídka

Jedná se o omezenou nabídku, kdy jako bonus k profesionálně zpracovaným vratům dostanete dárek v hodnotě 3.000,- zcela zdarma. Dálkové ovladače jsou z našich zkušeností velmi často pořizované příslušenství, díky kterému získáte na pohodlnosti při samotném otevírání – a pohodní je základ všeho.

Díky našim dlouhodobým zkušenostem poskytujeme, a hlavně pomáháme všem našim zákazníkům najít to nejlepší řešení pro jejich potřebu. Nasloucháme, poradíme, a hlavně vyhodnotíme Vaše potřeby v tu nejlepší možnost, ze které budete nadšeni.

Pokud tedy chcete využít naši služeb nyní v akční nabídce – rozhodně nás neváhejte kontaktovat buď na mobilním čísle +420 774 027 187 nebo prostřednictvím našich webových stránek či e-mailu.

Budeme se těšit na spolupráci.

Tým Godula & Syn

Nezávazná objednávka garážových vrat