| Godula Lukáš

Jezdkovice u Opavy se staly svědky vzniku jedinečné křídlové brány, která není jen vizuálním ohromením, ale také technickým skvostem. V rámci naší nejnovější akce jsme vytvořili posuvnou bránu, která se otevírá přímo do 10 stupňového kopce. Tento netradiční projekt byl realizován na míru pro našeho prvního zákazníka, přičemž jsme do brány integrovali moderní GSM modul pro dálkové ovládání.

Technické detaily a inovace

Posuvné brány mají v oblasti vjezdových systémů své pevné místo, ale naše brána v Jezdkovicích se vyčleňuje díky svým technickým inovacím. Pohyb po 10 stupňovém kopci představoval technickou výzvu, kterou jsme přijali s nadšením. Hlavními atributy brány jsou:

Přesná konstrukce na míru:

Každý aspekt brány byl navržen tak, aby co nejlépe vyhovoval konkrétním potřebám zákazníka. Od rozměrů po design, každý detail byl promyšlen s ohledem na estetiku a funkčnost.

10 Stupňový sklon

Inženýři pracovali na optimalizaci pohonu brány, aby byla schopna plynulého otevírání a zavírání na sklonu. Výsledkem je bezchybný pohyb brány i na náročném terénu.

GSM modul pro dálkové ovládání:

Kromě standardních ovládacích mechanismů je brána vybavena moderním GSM modulem. To znamená, že majitel může ovládat bránu prostřednictvím mobilního telefonu odkudkoli na světě.


Realizace a Instalace v Jezdkovicích

Po konzultaci s naším prvním zákazníkem jsme se pustili do projektu s pečlivým plánem a vizi. Samotná instalace proběhla v Jezdkovicích u Opavy, kde brána nyní zdobí vchod a zároveň plní svůj praktický účel.


Zakončení: unikátní brána s výhledem

Naše posuvná brána v Jezdkovicích není pouhým technickým triumfem, ale i estetickým klenotem. Jsme pyšní, že jsme mohli dotvořit originální myšlenku našeho zákazníka a vytvořit něco, co vyniká v šedivém průměru běžných vjezdových systémů.

Pokud toužíte po branách, které spojují inovativní design s estetikou, neváhejte nás oslovit. Naše rozsáhlé zkušenosti v oblasti vjezdových systémů nám umožňují realizovat i ty nejnáročnější projekty.

Pro další informace o našich posuvných branách a široké nabídce vjezdových systémů navštivte naši webovou stránku.